top of page

RECEPT: SALTED CARAMEL CHIA PUDDING

Chia pudding je v mé kuchyni jedním z nejoblíbenějších dezertů. A taky se není čemu divit! Je to rychlá svačina, není potřeba nic vařit ani péct, navíc je nabitý zdravými tuky a omega 3 mastnými kyselinami, je skvělý jako #mealprep jídlo a taky nesmírně chutný. V rámci #HiFiveProtein výzvy s Ehrmannem jsem pro vás tento týden připravila recept na naprosto parádní salted caramel chia pudding s jogurtem, granolou a ovocem, o který se rozhodně nebudete chtít s nikým dělit :PNa dvě porce budete potřebovat:

Na chia puding:

- 150 ml ovesného Nemléka

- špetku skořice

- špetku soli

- špetku maca prášku (dodá karamelovou chuť)


Na dozdobení:

- 150 g bílého jogurtu

- 60 g granolyPostup je neskutečně lehký, ale i tak to vezmeme v pár bodech.


1. Ve větší misce smícháme chia semínka, 100 g proteinového pudingu, špetku skořice, soli, čekankový sirup a ovesné mléko. Vše společně pořádně promícháme a nakonec přimícháme ještě cca 1/2 lžíčky maca prášku.2. Chia puding necháme na alespoň 4-5 hodin odležet v lednici.


3. Chia puding dáme napoloviny do dvou sklenic, do každé z nich přidáme 50 g proteinového pudingu, 75 g bílého jogurtu, 30 g granoly, 5 g dýňových semínek a 5 g čokoládových dropsíků.

A to je vše!

Na jeden puding (bez ozdob) vychází cca 301 kalorií, 20 g sacharidů, 15 g tuků a 20 g bílkovin.Pokud se rozhodnete salted caramel chia pudding vyzkoušet, určitě mi nezapomeňte dát vědět na mém Instagramu.

Přeji dobrou chuť ❤️

L.3 959 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Hozzászólások


bottom of page