top of page

Moje spolupráce

Reklamu na sociálních sítích vídáme dnes a denně a kolikrát o tom nemusíme ani vědět. I já v rámci svého působení na nich nějaké spolupráce mám. Nechci si ale hrát na to, že jsem si dané věci koupila a chci být vždy transparentní v tom, že vám budu říkat, že se o spolupráci jedná. Kromě označování spoluprací na Instagramu hashtagy #ad nebo #spolupráce, jsem se rozhodla udělat i na svém webu stránku odkázanou firmám, se kterými spolupracuji.

Díky těmto firmám se můžu rychleji posouvat ke svým cílům, motivují mě, pomáhají mi a jsem jim vděčná za hromadu příležitostí, které jsem díky nim získala a stál získávám. Na svých sítích ale nechci propagovat vše, co mi kdo nabídne. Přesně naopak. Firmy, se kterými budu jako @luciemin spolupracovat, si pečlivě vybírám. Jsou to značky, se jejíchž filosofií se ztotožňuji, uznávám jejich firemní kulturu a jejich produktem je věc nebo služba, kterou bych si zakoupila, i kdyby žádná spolupráce neexistovala. V rámci produktů jsem k vám vždy upřímná a nebojím se říct i něco negativního. A to se u mě nikdy nezmění. 

Spolupráce mi umožňují zkoušet nové věci, přinášet vám zajímavé tipy v oblastní fitness, zdraví, jídla, kosmetiky, cestování a hromady dalšího. Jsou to i spolupráce, které přináší na mé sociální sítě obsah, který vás zajímá. jen o tom hodlám vždy otevřeně mluvit. Takže se seznamte s mými dlouhodobými spoluprácemi!

43714502_343315686437121_770701027564373

aktin

Ať už potřebuji sportovní nebo zdravou výživu, tip na to, co si udělat ke snídani nebo si přečíst nějaké science-based články o fitness, je tu Aktin. Téměř tři roky má první práce na pozici manažerky marketingu a jedna z nejoblíbenějších spoluprací už od roku 2016. Aktin je prostě srdcovka.

 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

Samsung

Se Samsungem spolupracuji v rámci telefonů a chytrých hodinek od začátku roku 2018, takže je to pro mě jedna z novějších spoluprací. Nemám ji ráda ale o nic méně. Výzvy, kampaně, focení, soutěže. Díky Samsungu můžu posouvat svůj obsah i jeho kvalitu zase o něco dále!

 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle
 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle
45684946_2173963769301419_81337754430235
IMG_7392.jpg

ehrmann

Znáte proteinové krémové pudingy Ehrmann s boží konzistencí a ještě lepšími makry? U mě ve spíži nesměly nikdy chybět, především vanilka a čokoláda a když mě oslovily na konci roku 2018 s možností stát se jejich ambasadorkou, byla jsem v sedmém nebi! Seženete je v běžných supermarketech jako je Tesco, Kaufland nebo Globus a věřte mi, že si je zamilujete stejně jako já a půlka republiky!

 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

activbox

Práce na plný úvazek, vlastní tréninky, lekce v gymu, schůzky a najednou je 10 večer. I když čas na přípravu jídla na další den bych si asi našla vždy, moc mi s tím pomáhají krabičky od úžasných lidí z Activboxu. Každý den mi připravují oběd a svačinu do práce, abych se večer po návratu domů mohla věnovat pouze večeři, příteli a domácnosti.

Pečené batáty, medovník, palačinky, špízy, špagety, sushi. Obsah těchto božských krabiček i s vypsanými makroživinami mě nikdy nepřestane překvapovat a jedná se o jednu z mých nejmilejších spoluprací.

 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle
IMG_0300.jpg
IMG_4450.JPG

passion bars

S láskou vyráběné v Lysé nad Labem milounkou Markétkou. 100% přírodní tyčinky z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Passion Bars se staly mými oblíbenci během chviličky. O co víc, když mi následně nabídli vytvořit s nimi svoji první VLASTNÍ TYČINKU? A tak se narodil GingerBread by @luciemin, low carb perníčková tyčinka s praženými mandlemi a kešu, posypaná skořicovým cukrem a politá bílou čokoládou. Všechny moje nejoblíbenější věci na jednom místě!

 • home
 • Facebook - Black Circle
 • Instagram - Black Circle

jednorázové spolupráce

Spolupráce, kdy jednorázově propaguji nějaký produkt či službu zcela často neberu. Chci, aby byl můj profil se značkami nějak propojený, aby lidi u mě na sítích vnímali dané značky jako moji součást. Čas od času mi ale přijdou zajímavé nabídky na otestování nějakých produktů, na nějaký zážitek a tak dále, které s radostí přijmu. Jedná se většinou o věci, o jejíchž koupi bych sama přemýšlela, zajímá mě jejich přínos pro můj život, moje zkušenosti nebo je je prostě jen chci zkusit. No a nejraději? Nejraději chodím na nějaké akce! A ne jen kvůli jídlu:D

IMG_2789-2.jpg
bottom of page