top of page

RECEPT: KAKAOVÉ FAZOLOVÉ ŘEZY

Už jste někdy zkoušeli fazolové brownies? Že z této kombinace máte strach? Tak to určitě nemusíte! Fazole v nich totiž vůbec nejsou cítit a naopak jsou pak díky nim brownies hezky vláčné a taky za méně kalorií dostanete více muziky. Já se rozhodla posunout fazolové brownies na ještě maličko další level a vznikly tak tyto kakaové fazolové řezy s řeckým jogurtem, arašídovým máslem a malinami, po kterých se doma jen zaprášilo.Budeme na ně potřebovat:

- 50 g špaldové/pohankové mouky

- 2 vejce

- 30 g kakaa

- 1 lžičku kypřícího prášku


Nahoru:


Na promazání:

- 200 g odtučeného řeckého jogurtu1. Nejdříve si smícháme ve větší misce všechny suché ingredience - pohankovou/špaldovou mouku, kokosovou mouku, čokoládová, kokosový cukr, kypřící prášek, kakao a vše smícháme dohromady.


2. Tyčovým mixérem rozmixujeme fazole (zbavíme je nálevu) s vajíčky.3. V mikrovlnce/na plotně si na nízkou teplotu rozpustíme čokoládu s kokosovým olejem.


4. Sypkou směs smícháme s fazolovou směsí i s čokoládovou směsí. Výsledné těsto by mělo být tužší.5. Čtveratou formu vyložíme pečícím papírem (já použila silikonovou jemně vytřenou kokosovým olejem) a rovnoměrně do ní rozprostřeme těsto. Nahoru před pečením dáme arašídové máslo, které pak rozneseme přes celý koláč špejlí a přidáme i pár malin. Maliny můžou být klidně i čerstvé - tím líp. Těsto dáme péci do trouby vyhřáté na 180 stupňů na cca 20 minut. Po upečení ho necháme zcela vychladnout.6. Mezitím si připravíme jogurtovou směs smícháním řeckého jogurtu s vanilkovým proteinem. Po vychlazení korpus rozdělíme na dvě poloviny, promažeme malinovou marmeládou a následně i řeckým jogurtem. Vše dáme alespoň na 2 hodinky vychladnout do lednice a můžeme servírovat! Dobrou chuť ❤️Mě řezy vyšly na 16 kousků, kdy na jeden pak vychází 126 kalorií, 10 g sacharidů, 5.6 g tuku a 8 g bílkovin.Pokud se rozhodnete tyhle úžasné kakaové řezy s řeckým jogurtem vyzkoušet, určitě mi nezapomeňte dát vědět na mém Instagramu.

Přeji dobrou chuť ❤️

L.3 454 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Otevíráním nových příležitostí pro finanční růst Crypto optima otevírá éru jedinečných možností.

Vysoký růstový potenciál: Sektor digitálních měn je známý svými vyhlídkami na významné rozšíření, protože se vyvíjí velmi rychle. Investováním svých peněz do virtuálních měn máte možnost těžit z tohoto rychle se rozvíjejícího sektoru CryptoOptima.

Like
bottom of page