top of page

TÝDEN VE FRANCII V OBRÁZCÍCH

Ležet deset dní na pláži v all inclusive hotelu není úplně náš šálek kávy. A to mi věřte, loni jsme to v Egyptě vyzkoušeli. Na společnou letní dovolenou jsme se proto letos vydali za trošku jiným dobrodružstvím. Pláž to sice obsahovalo, ale zas tak moc plavek a opalování ne! Rozhodli jsme se totiž naučit se něco nového a vydali se se Surf Tripem učit se surfovat do francouzského Hossegoru.


Asi jediná věc, které mě už od začátku děsila, byla cesta. Letenky se nám totiž nepodařilo sehnat (aneb nedoporučuji takové věci prokrastinovat:D) a jeli jsme proto hromadně s celým zájezdem autobusem. Hossegor se nachází zcela na jihu západního pobřeží a pokud si dokážete aspoň maličko z hlavy vybavit mapu Evropy, je vám asi jasné, že úplně krátká cesta to není. Konkrétně to bylo asi 21 hodin cesty autobusem. TFU! Jelikož jsem ale očekávala to nejhorší, nakonec to vůbec nebylo špatné. Chvíli jsem si četla, dokoukala třetí sérii 13 Reasons Why, jedla, projížděla eshopy a tak polovinu času díky Kinderilu prospala jako mimino. Takže naše francouzská dovolená mohla začít.


Z celého týdne ve Francii i s veškerými zážitky ze surfování chystám vlog na mé Youtube, takže do detailů tady dnes zabíhat nebudeme, nebojte. Ráda bych se s vámi ale podělali o hromadu krásných míst, zážitků a momentů díky fotovzpomínkám, které z celého týdne mám. Tak se pohodlně posaďte a připravte se na barevnou jízdu plnou sluníčka, pláže, vln a vibes takové malé evropské Kalifornie.
Blue Cafe Hossegor aneb cool kavárna na každém rohu!

Fasování surfů a neoprenů na celý týden

První lekce surfování


#morningrun


Francouzské supermarkety 💔


#postsurfing breakfast 🍳

#ootd by:

- tričko: Roxy

- kraťasy: Levis

- brýle: RayBan

- tenisky: Reebok

Hossegorská ikonická zeď 🌊 #streetart

#ootd by:

- tričko: Zara

- kraťasy: Zalando

- tenisky: Reebok

- náramky: Ocean&Sun

Karamelizované pekany & cookies, Snickers 🍦


A ty západy 💛


Rychlovýlet do španělského San Sebastián!


#ootd by:

- tričko: Roxy

- kraťasy: Zara

- bunda: Quiksilver

- batoh: Samsonite

- tenisky: Reebok
Goodbye, Hossegor!

Hello, Prague!

Ta letní nálada se mě od Francie už dva dny drží a pevně věřím, že tomu tak ještě pár dní zůstane. Bylo to prostě skvělý!


První video a to "What I Eat In a Day" z předposledního dne v Hossegoru se surfovými závody, společnou paellou na večeři a hromadou dalších dobrot už najdete na mém Youtube kanále.
Na týdenní vlog se můžete těšit už brzo a jsem hrozně zvědavá, co na něj řeknete. Protože těch zážitků bylo TOLIK, že jsem sama zvědavá, jak to do jednoho videa zvládnu napasovat :D.

No a abych k vám byla upřímná, už s Adamem vymýšlíme další surfovací výlet. Ano. Tak moc nás to chytlo. Je prostě skvělý, že jsme oba takový sportovní blázni a že pak díky tomu můžeme vymýšlet takové dobrodružné a spontánní výlety. Vlny, slaný vlasy, písek mezi prsty, spálenej nos a radost, když se vám podaří na surfu postavit.


Už je listopad, prosím? 😛


Zatím se mějte krásně! Pa, L.

325 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page