top of page

MORE SUNDAYS LIKE THIS!

Po tom, co jsem včera strávila 10 hodin v gymu na tréninkovém kempu #JeduNaVýkon jsem věděla, že dnes musí přijít pomalejší neděle. Jednoduše #balanc. Z celé neskutečné soboty chystám vlog i fotoreport, takže o tom zase příště. Já bych se s vámi dnes chtěla podělit o svoje parádní nedělní dopoledne i s jedním outfitem. Neděle, která nebyla nijak ultra produktivní, nebylo na ní nic ultra speciálního a i přesto jsou takové dny ty, které mi uvíznou v paměti.


Dlouho jsem byla člověk, co se neuměl zastavit. Každý den jsem vnímala jen jako příležitost se někam posunout, na něčem pracovat, něco dělat. Nechápejte mě špatně, pořád tak funguji většinu dní v týdnu, ale uvědomila jsem si, že aby to celé bylo udržitelné a já se opravdu někam posouvala a něco budovala, potřebuju i dny, kdy jednoduše nedělám NIC velkého. Dny, kdy si naordinuju pleťovou masku, kýbl kávy, úžasnou společnost a dávku zmrzliny do žil. A přesně taková byla moje neděle. Vypnout, neřešit, užívat, čerpat síly.


Po kempu jsme Miškou měly holčičí sleepover, otevřely si večer šampaňské, které jsem vyhrála minulý týden na závodech a proklábosily X hodin. Ráno nás u otevřeného okna probudily venku slepičky, kávu jsme si vypily u nedělních pohádek v televizi a pak padlo spontánní rozhodnutí, že se nám nechce vařit a že na snídani vyrazíme někam do města. Dlouho jsme nepřemýšlely, protože zahrádka ve 4pokojích byla v tomto počasí docela jasná volba.

Na snídani jsme si daly vaječnou omeletu, doslova kýbl kávy, nasávaly atmosféru probouzejícího se Brna a jen tak klábosily. My dvě bychom opravdu uměly prokecat i několik dní. A tak je to správně. Po snídani jsme každá vyřešily pár emailů a pak se vydaly projít si brněnské centrum a otestovat můj nový (vypůjčený) objektiv a nafotit pár fotek.

Outfit se skládá z:

Šaty: Primark

Batoh (u kterého se mi ráno utrhlo ucho, a to ho mám tak 2 týdny, wui:D): Zalando

Brýle: H&M

Naušnice: Zara

Boty (ty nevidíte:D): Birkenstock černé pantofle - totální summer #musthave


Potom jsme ještě udělaly nálet na DMko (taky tam vždycky strávíte až zbytečně moc času víceméně prohlížením věcí?:D), rozloučily se a vydaly se vstříc povinnostem. Když jsem dorazila domů, měla jsme v plánu nahrát novou epizodu podcastu a pak ještě natočit jedno povídací video na mé Youtube. Venku bylo ale TAK HEZKY, že by byl hřích zavřít se v pracovně a já si prostě řekla, že ty povinnosti dnes počkají (a to se mi moc nepodobá, o to hezčí pocit, hodit vše za hlavu, jsem měla). Že chci ven. Vzala jsem si kolo a vydala se 20 km vyjížďkou na zmrzlinu. A bylo to boží. Úplně jsem vypla hlavu, kochala se přírodou a jen tak se sama projela.


Teď ještě zajedu navštívit rodinu, pak vyzvednout Adama na vlak, večer si udělám "bjůty" hodinku s maskou na obličej a vlasy, nalakuju si nehty a tak nějak mám pocit, že tahle obyčejná neděle byla jedna z nejhezčích, co jsem za dlouhou dobu měla. Takový klid v duši a úsměv na tváři.


A jakou neděli jste měli vy? <3


L.436 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page