top of page

TOHLE BYLO NĚCO! #JeduNaVýkon Training Camp Brno

Co se stane, když se zavřou dveře za třiceti "princeznami" v crossfitovém gymu? Můžu vám říct jedno - dějou se zázraky! Asi jako v Brně, kde se v Crossfit Destiny uskutečnil 8. června historicky první otevřený tréninkový kemp mého projektu #JeduNaVýkon. Kempů už jsem pár měla, ale tentokrát se poprvé mohli dne plného cvičení a báječných lidí účastnit i dříči, kteří nejsou součástí tréninkové skupiny JNV.


Kapacita kempu byla omezená na třicet účastníků a doted nerozumím tomu, jak se dokázaly vstupenky vyprodat za pouhé dva dny! Sešla se neuvěřitelná skupinka a jak celý kemp probíhal, co se dělo, jaké dobroty jsme díky Activboxu a Passion Bars jedli a jak na sobě všichni makali, můžete omrknout v novém vlogu na mém Youtube!


Jelikož je z kempu hromada opravdu úžasných fotek, rozhodla jsem se o ně s vámi podělit prostřednictvím malého fotoreportu. Jsem tak hrozně moc vděčná, že tohle můžu dělat, že můžu offline spojovat lidi se stejnými zájmy, motivovat lidi ke zdravému pohybu a mindsetu, učit je nové věci a jednoduše jet se všemi na výkon Potkávat se (nejen) se slečnami, které mají prioritou své zdraví, funkční tělo, v rámci sportu neřeší jen buchty na bříše a když jim dáte do ruky osu, jedou neskutečné bomby!


Tohle je #JeduNaVýkon. Neznamená to crossfit. Neznamená to ve všem jen závodit a za všem vidět výsledky. Znamená to trénova pro život, pro zdraví, čerpat benefity tréninku a zdravé stravy v běžném životě a užívat si tu cestu. A tohle všechno jsou tváře celého tohoto projektu.
Všechny fotky by @michaela.dobi <3


Takhle moc nabitá pozitivní energií jsem se díky všem účastníkům ještě tak dva týdny po kempu cítila. Však si pusťte video a sami ucítíte tu atmosféru. Věřte mi, že po doukoukání budete chtít hned naběhnout do gymu a cvičit! :D


Mým snem do budoucna je pomáhat. Jsem strašně ráda, že byl tento kemp mojí první dobroučinnou akcí a určitě to tak budu chtít i do budoucna. Celý výtěžek #JeduNaVýkon Open Training Campu, který tvořil částku 400 eur, jsem se rozhodla přispět do sbírky Honzovi Kavalírovi, který nedávno vyšel ven se svým příběhem o boji s velice záažnou a smrtelnou nemocí ALS.


Pokud byste chtěli o jeho příběhu zjistit víc nebo se také rozhodli Honzovi jakoukoliv částkou přispět v jeho boji za zdravím, veškeré informace najdete ZDE.


Děkuju všem, co se kempu zúčastnili, že jste mi pomohli tuto částku nasbírat <3


Děkuju všem za takhle úžasný den.


JSTE NEJLEPŠÍ!


298 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page