top of page

JEDNA PERFEKTNÍ SOBOTA A VELKÉ DÍKY

Minulou sobotu se v pražském Impact hubu uskutečnil už třetí aktiňácký meet & greet. Lístky jsme vyprodali během cca dvou dní. Pořád tomu nemůžu uvěřit. S každou další pořádanou akcí je to lepší a lepší, už v tom umíme docela jet. Rozhodli jsme se udělat tentokrát akci trošku menší, jelikož na minulém meetu jsme měli kolem 120 lidí. A to už dalo docela zabrat. Především samotný průběh akce. I když to byla úžasná akce, celý den jsem strávila spíš doplňováním ochutnávek a organizací a vlastně jsem si sotva našla čas si s někým pokecat, poslechnout si přednášky a další. 


Šedesát vstupenek, hromada ochutnávek, plno pozitivity, společných fotek, srandy a jedna velká Aktin komunita. Jelikož mi je doteď líto, že jsem z druhého meet & greet neudělala vlog, rozhodla jsem se, že tentokrát tuhle chybu neudělám. Nejen, abych si mohla co nejdéle udržet vzpomínky na tento den, ale taky, aby i ti z vás, co se akce nemohli zúčastnit, mohli ochutnat, jak moc skvělé to bylo. 


Video najdete nově na mém Youtube 🎥
Co se mi honilo hned po akci v hlavě? Byla toho slušná hromádka. Nejen vděčnost za to všechno, především za tým, se kterým každý den pracuji a se kterým na tomhle všem společně makáme, ale i za vás. Na akci za mnou dorazilo opravdu hodně lidí s krásnými slovy. S tak hezkými slovy, že vlastně ani nevím, jestli si je zasloužím. 


Jsem holka, co našla, co ji baví. Co se nebojí napsat to, co má zrovna na jazyku nebo v hlavě. Chodí do práce, chodí trénovat, snaží se být pozitivní a chovat se k lidem tak, jak by se jí líbilo, aby se chovali ostatní. Co měla obrovské štěstí na lidi kolem sebe. Holka, co bojuje s naprosto obyčejnými věcmi, jako každý z vás. Občas se svojí hlavou, občas v práci, občas s rodiči, nebo ségrama, občas s hromadou cílů, co si vymyslela. 


"Dnes jsem sem jela 100 km hlavně, abych tě potkala.", mi zní od poslední soboty v uších docela často. Jsem upřímně úplně obyčejná holka a o to víc mě taková slova dokážou šokovat. Je to tak hezký. Tak hezký, že vás to, co dělám, motivuje a inspiruje. Můj naprosto normální a spokojený život. Nerozumím, proč si tolik lidí vybralo mě na mé cestě podporovat. A jsem za to nejvíc VDĚČNÁ. 


Celé tohle téma je ale tak na nový článek, takže vám jen chci poděkovat. Za všechno! <3 Je opravdu hromada věcí, které bych bez vás nedokázala nebo do kterých bych se bez vás nepustila po hlavě.

❤️


Pokud by vás zajímal oficiální videoreport z pražského meet & greet, přikládám též odkaz! Papa, L. 

143 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


John
John
Sep 11, 2021

Appreciate this blog ppost

Like
bottom of page